Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Bələdiyyələr

 

          Vəzifəsi          
Soyadı, adı, atasının adı
           Telefon           
Şəki şəhər bələdiyyəsi
sədr
     Allahverdiyev Mayis Ziyad 
244-00-51
müavin
Əşirov İntiqam Raqif
244-89-37
müavin
Nəsibov Elşən Məhəmməd
244-58-90
müavin
Musayeva Səyyarə Akif
244-46-83
Aşağı Göynük bələdiyyəsi
sədr
Hüseynəliyev Asif Şamil
24- 96-4-02
müavin
 
 
Aşağı Layısqı bələdiyyəsi
sədr
Səmədov Rakif Əliəhməd
24-96-5-99
müavin
 
 
Baş Göynük bələdiyyəsi
sədr
Hüseynəliyev Yusif Şamil
24-92-1-41
müavin
Bəkirov İslam Şükür
 
Baş Layısqı bələdiyyəsi
sədr
İsmayılova Zənfirə Məmməd  
müavin
Məmmədəliyev Teymur Zabit
 
Birinci Biləcik bələdiyyəsi
sədr
Xəlilov Samir Qüdrət
24-99-3-10
müavin
 
 
Böyük Dəhnə bələdiyyəsi
sədr
Abdurəhmanov  Fərahim  Vidadi
24-36-1-84
müavin
Rəşidova  Səringül  Rəşid
 
Cumakənd bələdiyyəsi
sədr
İsmayılov Məmməd Bayram
24-75-1-42
müavin
 
 
Daşüz bələdiyyəsi
sədr
Qədirov İlham Cəmaləddin
24-32-2-14
müavin
Aslanov Nizami Oruc
 
İkinci Biləcik bələdiyyəsi
sədr
Abbasov Cavid Yaşar
24-99-1-19
müavin
Yusifov Samir Nüsrət
 
İnçə bələdiyyəsi
sədr
Abduləlimov İftixar Məmməd
24-34-2-12
müavin
Əhmədov Ziya Niymət 
 
Kiçik Dəhnə bələdiyyəsi
sədr
Calalov  Əlvida  Baba
24-35-2-73
müavin
Səlimov  Yusif  Vaqif
 
Qudula bələdiyyəsi
sədr
Xəlilov  Bəxtiyar  Yaqub
24-97-2-11
müavin
 
 
Oxud bələdiyyəsi
sədr
İlyaslı Orxan Azər
24-30-1-23
müavin
 
 
Şin bələdiyyəsi
sədr
Həsənov Namiq Qüdrət
 
müavin
 
 
Şorsu bələdiyyəsi
sədr
Hacəliyev Samir Ramis
24-72-2-25
müavin
Mustafayev Elvin Elçin
 
Zunud bələdiyyəsi
sədr
Abdullayev Əliheydər Əsgər
24-34-1-30
müavin
 
 
Baltalı bələdiyyəsi
sədr
Tağıyev Şahid Taği
24-31-1-22
müavin
 
 
Kiş bələdiyyəsi
sədr
Nurməmmədov Tərlan Niyazi
24-98-6-08
müavin
Həşimova Dinar Kamil
 
Küdürlü bələdiyyəsi
sədr
Şirinov Əlim Zahid
 
müavin
 
 
Qoxmuq bələdiyyəsi
sədr
Eyvazov Etibar Bahadur
24-4-08-16
müavin
 
 
Suçma bələdiyyəsi
sədr
Abdurahmanov Asif Məhyəddin
24-37-1-17
müavin
 
 
Şəki kənd bələdiyyəsi
sədr
Hümbətov Asif Eyvaz
24-33-1-84
müavin
 
 
Aşağı Küngüt bələdiyyəsi
sədr 
Lətifova Zümrüd Cuma
24-91-1-19
müavin
 
 
Aydınbulaq bələdiyyəsi
sədr
Həsənov Cahangir Tağı
24-39-1-90
müavin
İbrahimli Yeganə Dilmurad
 
Baş Kəldək bələdiyyəsi
sədr
Məsimov Natiq Eyub
24-90-4-18
müavin
 
 
Baş Küngüt bələdiyyəsi
sədr
Abbasov Rahib Ələddin
24-73-1-22
müavin
 
 
Baş Zəyzid bələdiyyəsi
sədr
Abdullayev Məmməd Həsən
24-95-1-44
müavin
 
 
Bideyiz bələdiyyəsi
sədr
Hüseynov Araz Tafdıx
24-74-2-03
müavin
 
 
Bolludərə bələdiyyəsi
sədr
Rəcəbov Mehman Elməddin
24-78-4-46
müavin
Qədirov Yasər Fəxrəddin
 
Cəfərabad bələdiyyəsi
sədr
Mehdizadə Mehdi Siyahbər
24-38-1-84
müavin
 
 
Cəyirli bələdiyyəsi
sədr
Talıbov Asim Abbas
24-77-1-55
müavin
 
 
Çayqaraqoyunlu bələdiyyəsi
sədr
İbrahimov İsmayıl Eldar oğlu
24-71-2-33
müavin
 
 
Çeşməli bələdiyyəsi
sədr
Qaffarov Əzəmət Mustafa
 
müavin
 
 
İbrahimkənd bələdiyyəsi
sədr
Əyyubov İsmayıl Şaban
24-91-2-06
müavin
 
 
Qayabaşı bələdiyyəsi
sədr
Əliyev Sahib Əli
24-78-3-59
müavin
Rəhimov Qurban Abdurahman
 
Orta Zəyzid bələdiyyəsi
sədr
Musayev Novruz Oruc
24-94-1-16
müavin
Qasımov İmran Tapdıq
 
Şirinbulaq bələdiyyəsi
sədr
İsrafilov Azad İsrafil
 
müavin
 
 
Turan bələdiyyəsi
sədr
Piriyev Elşən Sabir
24-71-2-45
müavin
 
 
Vərəzət bələdiyyəsi
sədr
Müslimov Ələşrəf Rəşid
24-95-1-99
müavin
 
 

 

Keçidlər